به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

برون سپاری مدیریت سایت

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۰۱ آبان ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۰

در بحث مدیریت سایت، تخصیص زمان از بایدهاست و اغلب افراد به دلیل مشغله ی فراوان مدیریت بیزینس خود مانند تهیه ی مکان، مدیریت کارکنان و … زمانی ندارند که بخواهند به سایت اختصاص دهند. در این حالت منطقی ترین و حرفه ای ترین تصمیم، این است که قسمتهایی از مدیریت سایت را برون سپاری کرده و از افرادی که می توانند این کار را انجام دهنده، بخواهید تا در این مورد به شما یاری رسانند. موارد زیر در باب افزایش ترافیک سایت نکاتی هستند که قابل تأمین از سوی سایر منابع و از طریق برون سپاری هستند.

۱. بلاگینگ

بلاگینگ و درج محتوای جدید مرتبط با موضوع فعالیت وب سایت شما در بلاگ آن، از مواردی است که قابل برون سپاری و انجام گرفتن توسط سایرین است. از آنجایی که شاید یکی از زمان بر ترین کارها همین بلاگینگ باشند، لذا این کار صرفه جویی بسیاری برای شما به دنبال خواهد داشت. طبعاً برون سپاری هزینه بر خواهد بود اما با توجه به زمانی که شما صرفه جویی میکنید همچنین با توجه به تولید مطالب با کیفیت برای بلاگ، کاری ارزشمند محسوب می شود.

۲. پست دادن در بلاگ های هم موضوع

این موضوع نیز به سادگی قابل انجام است. با بلاگ های هم موضوع با فعالیت خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید درباره فعالیت شما پستی منتشر کنند و به معرفی حرفه ای شما بپردازند. اگر شخصاً بخواهید همین کار را انجام دهید، با توجه به ترافیک سنگین کاریتان، هم زمان زیادی را از دست می دهید و هم اینکه چون تجربه ی چندانی ندارید، کار با کیفیت قابل قبول انجام نخواهد شد.

۳. بهینه سازی ساختار سایت

منظورم مرتب کردن وضعیت صفحات، مطالب و دسته بندی هاست، تغییرات کوچک در سایت مانند افزودن دکمه اشتراک گذاری و … . این موارد هرچند توسط خود مدیریت سایت به سادگی قابل انجام است، اما با توجه به فعالیتهای مدیریتی وی، با برون سپاری اینها می توان انتظار بازدهی بهتری در سایر بخش های کسب و کار داشت.

این سه مورد به ظاهر ساده، می توانند در مدیریت سایت و بهبود وضعیت آن نقشی حیاتی ایفا کنند اما به این شرط که به درستی انجام شوند. لذا اگر به عنوان یک مدیر زمان مناسب برای کارهای سایت ندارید، اکیداً توصیه میکنم آنها را به افرادی متخصص برون سپاری کرده و در قبال هزینه ای منطقی، بازدهی بسیار بالا حاصل کنید.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *