به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

بهترین طراحی سایت

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۲۴ دی ۱۳۹۰ دیدگاهها: ۰

بهترین طراحی سایت با رعایت نکاتی ساده میتواند حاصل شود. طراحی سایت به خودی خود اقدامی مثبت در یک بیزینس به شمار می رود اما مسلماً هر نوع طراحی وب سایتی مناسب نیست و سایت ساخته شده می بایست از یک سری فاکتورها برخوردار بوده تا در جهت بهبود و پیشرفت بیزینس کارایی داشته باشد.

نکاتی که در این مقاله می آید، بر این مهم یعنی بهترین نوع طراحی سایت دلالت دارند:

ظاهر سایت

اولین نکته در طراحی یک سایت خوب، ظاهر آن است. از آنجا که نخستین چیزی که کاربر در ورود به یک وب سایت می بیند، ظاهر آن است در نتیجه رنگ بندی و طراحی اجزای صفحه باید طوری باشند که کاربر از حضور در سایت احساس راحتی و آرامش کند و مشتاق به ادامه گردش در سایت و در آینده بازگشت به سایت شود.

سپردن طراحی گرافیکی سایت به شرکتی که از دانش رنگ شناسی بهره مند است، از نکات بسیار حیاتی در طراحی وب سایت به شمار می رود.

 

گردش در سایت

سعی کنید تا جایی که امکان دارد این مورد را آسان کنید طوری که مبتدی ترین کاربران هم پس از ورود به سایت به سادگی به چیزی که میخواهند دست یابند. البته توجه داشته باشید که این سادگی گردش نباید از پرستیژ وب سایت شما بکاهد و سعی کنید سادگی و تکنولوژی و مدرن بودن را با هم ادغام کنید تا وب سایت شما به یک وب سایت حرفه ای تبدیل شود.

 

تماس و اعتبار

یک وب سایت خوب که برای یک مؤسسه/شرکت یا یک فرد طراحی می شود قطعاً نیاز به اعتبار دارد. بخش تماس با ما و درباره ما را حتماً در وب سایت خود گنجانده و با اطلاعات مستند منتشر نمایید.

کاربر با ورود به یک وب سایت باید اعتبار مدیر آن را درک کند. وجود اطلاعات مستند در دو بخش تماس با ما و درباره ما و اطلاعات تماس در بخشی از سایت که همیشه در دید است از نکاتی هستند که باعث ایجاد اعتبار برای سایت شما نزد کاربر می شوند.

 

کیفیت مطالب

مسلماً وب سایت یک شرکت قرار نیست یک بلاگ باشد که به صورت مدون به روز می شود اما ایرادی هم در اینکه یک بلاگ در سایت خود داشته باشید، وجود ندارد.

اما اگر از آن دست مدیرانی هستید که برنامه ای برای بلاگینگ ندارید، توصیه میکنم حتماً بر مطالبی که در صفحات مختلف سایت خود مثلاً در صفحه اصلی، بخش تماس، صفحه معرفی خدمات و محصولات و … منتشر می کنید، نظارت دقیقی داشته باشید. ارائه اطلاعات موثق و بروز درباره زمینه فعالیت شرکت یا مؤسسه شما یا شخص شما به عنوان مدیر، ارائه اطلاعات معتبر درباره خدمات و محصولات بیزینستان و مواردی اینچنینی از نکاتی هستند که به حرفه ای بودن سایت نزد کاربر کمک شایانی می کنند.

 

بهینه سازی سایت

یکی از نکاتی که بدون شک درباره بهترین طراحی سایت وجود دارد، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. طراحی سایت بهینه از مواردی است که دانش تخصصی بالایی میطلبد و نمی توان از تمام افراد چنین کاری را انتظار داشت.

سپردن سفارش طراحی سایت خود به افراد و شرکتهایی که در این زمینه تخصص لازم را دارند، تضمین کننده بهینه بودن طراحی سایت شما خواهد بود. فراموش نکنید که بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو که اصطلاحاً سئو نامیده می شود، یکی از پایه های بازاریابی اینترنتی به شمار می رود.

 

با رعایت نکات به ظاهر ساده فوق، می توانید بهترین طراحی سایت را داشته و از مزایای بیشمار چنین طراحی بهره ببرید؛ که حداقل مزیت چنین طراحی گسترش سبد مشتریان شما و افزایش سطح رضایت مشتریان فعلی شما می باشد.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *