به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

ساخت سایت با توجه به بازار هدف

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش بازاریابی اینترنتی, آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۲۱ دی ۱۳۹۰ دیدگاهها: ۱

ساختن سایت باید بر اساس بازار هدف شما انجام شود.

اینترنت موقعیتی برابر برای تمام بیزینس ها در هر سطحی بوجود آورده است که با طراحی سایت خود، بتوانند به تمام مخاطبین دست پیدا کنند و دیگر دوران فلسفه پول بیشتر = تبلیغ بهتر سر رسیده است. امروز با طراحی وب سایت می توان با حداقل هزینه به بهترین شکل ممکن به معرفی خود و محصولات یا خدمات خود پرداخت. اما مسأله ی بسیار مهم در طراحی وب سایت وجود دارد و آن بازار هدف بیزینس شماست که باید طراحی سایت خود را بر پایه نیازهای آن انجام دهید.

 

شناخت بازار هدف توسط مدیر سایت

اینکه پیش از سفارش طراحی سایت خود به بازار هدفتان نگاهی انداخته و خواسته ها و نیازهای آنها را لیست کنید، بهترین انتخاب برای شروع است. وقتی یک بازدیدکننده وارد سایتی شود که نتواند اطلاعات مورد نظر خود را به صورت مرتب و در ساختاری راحت پیدا کند، هرگز مبادرت به بوکمارک سایت برای مراجعات بعدی نخواهد کرد. همچنین چنین سایتی نمی تواند مخاطب خود را به دادن آدرس ایمیلش تشویق نماید.

سایت هایی که بدون توجه به بازار هدف طراحی می شوند، شاید بتوانند تعداد زیادی بازدیدکننده جذب کنند اما هرگز نخواهند توانست وفاداری در بازدیدکنندگان خود ایجاد نمایند.

یک بازدید کننده به دنبال تأمین نیازهای خود اعم از سفارش یک محصول یا دانلود یک سری مقالات یا … به سراغ وب سایت ها می رود و در این بین وب سایتی را برای مراجعه بعدی بر می گزیند که بیشترین و بهترین ارتباط را با خواسته وی داشته باشد. این وفاداری ایجاد شده در بازدیدکننده است که باعث سوددهی وب سایت می شود.

فاکتورهای حیاتی در شناخت بازار هدف

مخاطبین وب سایت شما چه کسانی هستند؟ این افراد ترجیح می دهند با چه روشی به نیازها و خواسته های خود برسند؟ آیا مشتاق به مطالعه هستند یا که بیشتر تماشای ویدئوها را می پسندند؟ وب سایت شما چگونه می تواند به تأمین نیازهای آنان کمک کند؟

پاسخ به سئوالات فوق نقش تعیین کننده ای در سیاستهای شما در طراحی وب سایت دارد. توجه داشته باشید که اطلاعات از بازار هدف بسیار فراتر از سن، جنس، میزان تحصیلات و درآمد است.

با شناخت بازار هدف خود اولین گام را در طراحی سایت بردارید سپس با شرکتهای موفق طراحی سایت مشورت کرده و دست به کار شوید.

خدمات ما در این مورد: مشاوره در ساخت سایت با توجه به بازار هدف.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

مطالب مرتبط

دیدگاهها: ۱

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *