به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

طراحی سایت ارزان به چه قیمتی؟

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۲۰ دی ۱۳۹۰ دیدگاهها: ۰

طراحی سایت تبدیل به یکی از ضروریات امروز هر بیزینسی شده است اما خب کاهش هزینه ها از نکاتی است که باز هم در هر بیزینسی از ملزومات مهم به شمار می رود از این رو مبحث طراحی سایت ارزان مطرح می شود. اینکه برای طراحی وب سایت حرفه ای خود کمترین هزینه را صرف کنید از حرفه ای ترین تصمیمات مدیریتی شما خواهد بود اما باید دید این طراحی سایت ارزان چه هزینه های جانبی برای شما خواهد داشت؟

کیفیت طراحی سایت

مسلماً ضرب المثل “هیچ ارزانی بی دلیل نیست و هیچ گرانی بی حکمت” را شنیده اید. همه ما شاهد فروش اجناس متنوع با مارکهای مختلف و قیمتهای متفاوت هستیم. مثلاً خمیر دندان X و خمیردندان Y را برای قیاس برمیگزینینم. خمیردندان اولی ۴۰۰ تومان و دومی ۲۵۰۰ تومان. این دقیقاً تجربه شخصی من است: یک شب که با خمیردندان X مسواک زده بودم، صبح احساس میکردم دیشب مسواک نزدم اصلاً! به خاطر لایه ای که روی دندانهایم وجود داشت اما وقتی با خمیردندان Y مسواک زده بودم، صبح با دندانهایی سفید و براق بیدار شدم.

یا در مورد لوازم الکترونیک: یک MP5 در بانه را می توان با قیمت ۷۰ تومان خریداری کرد در حالی که همان MP5 در مشهد یا تهران حداقل ۱۲۰ تا ۱۴۰ تومان قیمت دارد! تجربه این را هم دارم: به محض رسیدن به مشهد نیاز به تعمیر کالای خریداری شده از بانه داشتم!

در مورد طراحی سایت هم قضیه به همین ترتیب است: طراحی سایت با ۶۰ هزار تومان، طراحی سایت با ۱۵۰ هزار تومان، طراحی سایت با ۲۰ هزار تومان؛ تمام اینها شعارهای فریبده ای هستند که باید در کیفیت خدمات ارائه شده به شدت شک کرد، چه در نوع برنامه نویسی و نصب سیستم های مدیریت محتوای رایگان و یا طراحی قالب سایت و چه در پشتیبانی های آینده… .

بهینه سازی سایت

مبحث بعدی که در طراحی سایت ارزان با مبالغی مثال ۶۰،۲۰ یا ۱۰۰ هزار تومان به شدت توی ذوق می زند، بحث طراحی سایت بهینه می باشد. مبحث بهینه سازی سایت و ساخت سایت بهینه از مواردی است که پیاده سازی آن نیاز به تخصص بالا داشته و کاری نیست که بتوان از هر کاربر اینترنتی انتظار آن را داشت.

سئو، به تنهایی یکی از بخش های هزینه بر و زمان بر پیاده سازی پروژه های طراحی وب است که خب مسلماً با ۶۰ هزار تومان نمی توان انتظار ساختن سایت بهینه داشت!

پشتیبانی خدمات طراحی وب سایت

به عنوان آخرین نکته در طراحی سایت ارزان، به نوع پشتیبانی ارائه شده در خدمات اشاره میکنم. قطعاً به عنوان یک مدیر با تجربه و با دانش روز مدیریت، مطلع هستید که امر پشتیبانی خدمات یکی از پرهزینه ترین بخش های هر بیزینسی است. حال فلاش بکی میزنیم به قیمتهای طراحی سایت: ۲۰ هزار تومان، ۶۰ هزار تومان، ۱۵۰ هزار تومان و … . با توجه به این قیمتها و هزینه های موجود در برنامه نویسی و نصب سیستم مدیریت محتوا و سایر تنظیمات لازم، چیزی که به شدت چشم نوازی! می کند، نمودار صعودی هزینه ها است!

با وجود این همه هزینه، چطور می توان از کسی یا شرکتی که با ۲۰ یا ۵۰ هزار تومان سایت طراحی می کند، انتظار داشت که خدمات خود را هم به خوبی پشتیبانی کند؟!!!

بحث طراحی سایت ارزان، به معنی طراحی وب سایت حرفه ای مد نظر شما با کمترین قیمت ممکن است نه بالا آوردن یک سایت به هر قیمتی و فقط طوری که اسم سایت را یدک بکشد!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *