به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

طراحی سایت ارزان

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۲۳ دی ۱۳۹۰ دیدگاهها: ۰

طراحی سایت ارزان: چرا باید درباره آن صحبت کنیم؟

شاید که نه، قطعاً همه افراد از حضور در دنیای وب و سفارش طراحی سایت خود هدف یکسانی ندارند. از این رو انتظارات متفاوتی از طراحی وب سایت خود و شرکتی که این سرویس را به آنها ارائه می دهد خواهند داشت. با توجه به این نکته، یکی از مهمترین بخش هایی که در میان افراد مختلف، متفاوت می شود، هزینه طراحی سایت است.

بسیاری از افرادی که وارد دنیای اینترنت می شوند، فقط یک هدف از ساختن سایت دنبال می کنند و آن صرفاً حضور در دنیای مجازی و فعالیت معمولی در آن است. از همین رو، شاید چندان منطقی نباشد که چنین افرادی مبادرت به صرف هزینه های سرسام آور برای برنامه نویسی سایت خود به صورت اختصاصی بنمایند. چنین افرادی عمدتاً به دنبال طراحی سایت ارزان با امکانات مد نظر خود هستند. امکاناتی در حد افزودن مطلب و عضوگیری خیلی ساده!

در چنین مواردی استفاده از سیستم های مدیریت محتوای متن باز مانند وردپرس و جوملا و توسعه اندک آن (که شاید حتی نیازی به همین توسعه هم نباشد) به صرفه ترین روش است. با استفاده از چنین سیستم های مدیریت محتوایی خواهید توانست با حداقل هزینه به طراحی سایت مورد نظر خود بپردازید.

البته نکته ای را نباید فراموش کرد و آن هم یک سری ریزه کاریها در نصب و راه اندازی همین سیستم های رایگان مدیریت محتوا و البته انتخاب سیستم مدیریت محتوای مناسب است. برای مثال برای یک سایت که قرار است یک فروشگاه اینترنتی باشد، سیستم مدیریت محتوای وردپرس به خاطر پتانسیل بالا در بازاریابی موتورهای جستجو، بهترین انتخاب است حال آنکه برای یک بلاگ شخصی معمولی (بدون اهمیت به تعداد بازدیدکنندگان) سیستم مدیریت محتوای جوملا، بهتر است.

و نصب ایمن سیستم هایی مثل وردپرس، جوملا، نیوک و … هم که جای خود دارد. و دقیقاً همینجاست که تفاوت یک شرکت طراحی سایت حرفه ای با یک فرد عادی که به نصب یکی از این سیستم های مدیریت محتوا می پردازد، مشخص می شود.

پس به یاد داشته باشید برای کاهش هزینه های طراحی وب سایت خود و طراحی سایت ارزان، حتماً و حتماً با توجه به مشاوره یک شرکت طراحی سایت حرفه ای، به سراغ سیستم های مدیریت محتوای رایگان و متن باز بروید.

تیم برنامه نویسی سایت شرکت طراحی سایت WEB RGB آماده طراحی سایت ارزان با توجه به نیازهای شما است.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *