به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

طراحی سایت جوملا

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۲۲ دی ۱۳۹۰ دیدگاهها: ۰

طراحی سایت جوملا به عنوان یکی از قدیمیترین و محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوای متن باز جهان که در بین فارسی زبان ها هم از محبوبیت و مقبولیت بالایی برخوردار است که آن را مدیون وجود هزاران پلاگین، کامپوننت و ماژول، است.

طراحی سایت بر پایه سیستم مدیریت محتوا جوملا، یکی از خدمات متنوع شرکت طراحی سایت web RGB محسوب می شود که با توجه به تجربه بالای تیم برنامه نویسی سایت و طراحی وب این شرکت، کیفیت بالایی را به مشتریان ارائه می دهد.

طراحی سایت ارزان

یکی از بزرگترین مزایای طراحی سایت بر پایه سیستم مدیریت محتوای جوملا، ارزان تمام شدن این طراحی است. به دلیل متن باز و رایگان بودن این سیستم مدیریت محتوا و همچنین وجود انواع پلاگین و ماژول و کامپوننت برای آن، مقدار برنامه نویسی مورد نیاز برای طراحی سایت جوملا بسیار کم خواهد شد و صرفاً تجربه و دانش تیم طراحی وب آنلاینر است که در این طراحی مورد نیاز است. پس نسبت به طراحی یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و برنامه نویسی آن از پایه، میزان زمان و انرژی و هزینه مورد نیاز کاهش چشمگیری خواهد داشت.

چرا طراحی سایت جوملا؟

حتماً از خود می پرسید حالا که جوملا رایگان است چرا باید برای طراحی سایت جوملا هزینه کنم. در پاسخ باید چند نکته را یادآور شوم:

  1. جوملا یک سیستم رایگان است که آموزشهای آن در همه جا وجود دارد اما تجربه در نصب جوملا به صورت ایمن و همچنین به کار گیری مناسب ترین ابزار کمکی از نکاتی است که سفارش طراحی سایت جوملا را منطقی می کند. تجربه ای که در اختیار متخصصین است و بس.
  2. نحوه تنظیم پلاگینها، کامپوننتها و ماژولهای مورد استفاده نیز از دیگر از مواردی است که نیاز به تجربه و تخصص دارد.
  3. خیلی جاها، برای اجرای صحیح یک ابزار باید در کدهای آن دستکاری کرد تا در یک سایت راست چین شده (مختص زبان های راست به چپ) درست کار کند.
  4. اگر قالب سایت خود را از یکی از سایتهای خارجی تهیه کرده اید حتماً نیاز به فارسی سازی و سازگار کردن با زبان فارسی خواهد داشت که این هم تخصص میطلبد.
  5. و اگر قالب اختصاصی میخواهید که دیگر جای بحثی نیست و باید کار را به کاردان سپرد.

طراحی قالب جوملا

در کنار طراحی سایت جوملا، احتمالاً نیاز به طراحی قالب اختصاصی جوملا هم خواهیم داشت. در طراحی قالب هم نکاتی وجود دارد که رعایت آنها طبعاً نیاز به تخصص خواهد داشت.

اگر تمام پروسه طراحی سایت جوملا خود را شخصاً انجام میدهید، حداقل این مورد را بسپارید به متخصصش. مثالی را در نظر داشته باشید: شاید بلد باشید رانندگی کنید و حتی پنچری ماشین را خودتان بگیرید، اما برای سرویس موتور هرگز دست به کار نمی شوید!

طراحی سایت جوملا را به دلیل ارزان تر بودن آن در کنار امکانات بسیار بالا توصیه میکنم.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *