به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

طراحی سایت حرفه ای

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۱۸ دی ۱۳۹۰ دیدگاهها: ۱

طراحی سایت حرفه ای یکی از خدمات منحصر به فرد ما می باشد که با مناسب ترین هزینه و بر پایه جدیدترین تکنولوژی های صنعت طراحی وب ارائه می شود. متخصصین برنامه نویسی سایت ما آماده پیاده سازی هر نوع وب سایتی بر اساس سیستم های مدیریت محتوای متفاوت مانند وردپرس، جوملا و … می باشند همچنین می توانید سیستم مدیریت محتوای اختصاصی خود را از شرکت طراحی سایت وب RGB بخواهید.

طراحی سایتهای فروشگاهی به عنوان یکی از محبوب ترین انواع وب سایتها (که این محبوبیت را مدیون پتانسیل درآمدی خود می باشد) از دیگر تواناییهای ما به شمار می رود. سایتهای فروشگاهی که بر پایه رودپرس طراحی و ساخته می شوند، می توانند درآمد اینترنتی سرشاری برای مدیر خود به همراه بیاورند.

پورتالهای خبری نیز از جایگاهی ویژه در میان وبمسترها برخوردارند و تیم طراحی سایت ما توانایی طراحی شیک ترین و مدرن ترین پورتالهای خبری را دارد که نمونه آنها سایت خبری یاس نو می باشد.

سایر کلاس های طراحی سایت مانند سایت های شرکتی و یا سایتهای شخصی نیز با تخصص برنامه نویسان ما قابل پیاده سازی و اجرا هستند.

در پس تمام این قابلیتها، پشتیبانی بی قید و شرط از وب سایتهای طراحی شده قرار دارد که موفقیت خانه مجازی شما را بیش از پیش تضمین می کند.

 

خدمات طراحی سایت در شرکت طراحی سایت وب RGB بر یک مبنا ارائه می شود:

شما به عنوان مشتری ما لایق بهترینهایید و ما شما را به اوج دعوت می کنیم… .

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

مطالب مرتبط

دیدگاهها: ۱

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *