به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

طراحی سایت رایگان

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۰۸ بهمن ۱۳۹۰ دیدگاهها: ۰

طراحی سایت رایگان و یا همان ساخت سایت رایگان از جالب ترین موضوعات وب است که هنوز که هنوز است به دنبال مصداقی برای آن هستم! مصداقی برای طراحی سایت رایگان توسط یک شرکت یا فرد. اینکه اصلاً چیزی به نام طراحی سایت رایگان میتواند وجود داشته باشد یا خیر؟

ساخت سایت رایگان را چطور توجیه کنیم؟

سئوالی که برای من اهمیت بسیار بالایی دارد: چطور میتوان کاری را بدون هزینه انجام داد؟ البته راههایی برای کاهش هزینه و حتی حذف هزینه طراحی سایت وجود دارد اما اینکه کس دیگری به رایگان این کار را انجام دهد، فکر نمیکنم ممکن باشد!

یکی از راههایی که میتواند ساخت و طراحی سایت رایگان را به ارمغان آورد، استفاده از سیستم های مدیریت محتوای متن باز مانند وردپرس، دروپال، جوملا، نیوک و … است که مدیر سایت می تواند با نصب اینها، سیستم مدیریت محتوای رایگانی داشته باشد با تمام امکانات ممکن!

اما در خود قضیه نصب این CMS ها هم صحبت بسیار وجود دارد: اینکه چطور نصب کنیم، چطور امنیت آن را تضمین کنیم، برای بهبود سایت از چه بسته های نرم افزاری مکملی (پلاگین،ماژول یا کامپوننت) استفاده کنیم، چطور سایت را مدیریت کنیم و … .

با توجه به نکات فوق، حتی استفاده از CMS های رایگان نیز نمیتواند خبر از طراحی سایت رایگان بدهد مگر اینکه تمام سئوالات بند بالا را کامل جواب داده باشید!

طراحی سایت رایگان یکی از شعارهای تبلیغاتی شرکتهای طراحی سایت محسوب می شود که خب به نظر شخص من به هیچ وجه شعار جالبی نیست چون مشخصاً کسی مبادرت به تأسیس شرکت برای ارائه سرویس رایگان نمی کند!

در پایان متذکر میشوم که برای کاهش هزینه طراحی سایت خود می توانید از سیستم های مدیریت محتوای متن باز بهره بگیرید اما اگر به دنبال طراحی سایت رایگان هستید، شخصاً می بایست کار طراحی را تقبل نمایید.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *