به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

طراحی سایت وردپرس: یک تیر و دو نشان!

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت ۰۸ مهر ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۰

به گفته آقای دَن کمپِبِل ، شما میتوانید به کمک وردپرس به کسب و کار کوچک خود رونق ببخشید. وردپرس شبیه وبلاگ نیست، اما برای وبلاگ هم عالی است!

یکی از مزایای بزرگ استفاده از وردپرس برای وبسایت خود اینست که به طور همزمان در یک وبسایت، وبلاگ و وبسایت باهم وجود دارند. حتماً میدانید که یک وبلاگ راه بسیار خوبی برای ایجاد ترافیک برای وبسایت شما می باشد. و این وردپرس است که همزمان به شما این امکان را می دهد تا هم وبلاگ داشته باشید و هم وبسایت آن هم روی یک دومین و بدون نیاز به هیچ سیستم دیگری… .

مهم محتوای اصلی است.

پیدا کردن دایرکتوری لینک و تقاضا یا پرداخت کردن برای ایجاد لینک به سایت شما، یکی از راه های رشد و کسب رتبه های خوب در موتورهای جستجوی بزرگ است. گوگل به طور پیوسته این رویکرد را بی ارزش و خنثی می کند. گوگل برای رتبه بندی سایت ها، براساس محتوای واقعی آنها که برای کاربران و تبلیغ کنندگان ارزشمند است، عمل میکند نه صفحاتی که شامل دسته ای از لینک ها به سایت های دیگر است. به همین منظور گوگل به طور مداوم برای بازتاب این امر الگوریتم های خود را بروز میکند.

انتشار منظم مقالات با کیفیت و جدید (خود شما نوشته باشید نه اینکه زحمت کپی کردن را فقط کشیده باشید!)، به گوگل این امکان را می دهد که محتوای بیشتری را حفظ کند و ارزش برای بازدیدکنندگان وب سایت شما را به خوبی فراهم کند. مثلا اگر شما یک فیزیوتراپ هستید میتوانید در وبسایت خود مقالات کوتاهی که در رابطه با پاسخ پرسشهای رایج بیماران است را قرار دهید. موضوعات مقالات شما ممکن است “۵راه بهتر برای راهنمایی مراقبت از ستون فقرات ” یا ” در اولین دیدار با فیزیوتراپ خود چه چیزی را انتظار دارید.” باشد. این بهترین راه برای ارزش نهادن به بازدیدکنندگان خود است همچنین با این کار میتوانید شاهد بهبود رتبه وب سایت خود در نتایج جستجو خواهید بود. در صورتی که محتوای وبسایت شما خوب باشد، ممکن است افراد دیگر لینک سایت شما را در سایتهای دیگر انتشار دهند که این موضوع باعث کمک به بهبود رتبه سایت شما میشود.

هنگامی که از وردپرس برای وبسایت خود استفاده میکنید میتوانید صفحه اول ثابتی را ایجاد کنید که به هیچ عنوان شبیه وبلاگ نیست و سپس میتوانید در قسمت مقالات سایت خود لینکی قرار دهید که در آن میتوانید محتوای مقالات کامل و غنی را انتشار دهید. تمام اینها بر میگردد به نوع طراحی سایت شما و البته هنر مدیریت خودتان که در سایت به خرج می دهید.

در این قسمت، مقالات لیستی از پستهای وبلاگی است که شما ایجاد کرده اید و محتوای آن به عنوان “غذای عنکبوت” برای خزنده موتور جستجو عمل میکند. تمام کاری که شما انجام میدهید نوشتن و انتشار پست های وبلاگ است و صفحه مقالات برای شما به صورت خودکار آپدیت میشود و وردپرس به موتورهای جستجو اعلام میکند که سایت شما آپدیت شده است.

مجموع این اتفاقات باعث می شود که سایتی مبتنی بر وردپرس شما به سادگی بتواند در رقابت با رقبای مختلف، موفق عمل کرده جایگاه درخور خود را بیابد.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *