به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

طراحی سایت وردپرس

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش بهینه سازی سایت, آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۲۱ دی ۱۳۹۰ دیدگاهها: ۲

طراحی سایت با وردپرس از بهترین انتخابها به شمار می رود. بدون شک وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای دنیا است و البته در حال دستیابی به جایگاهی که لیاقت آن در میان فارسی زبانان را دارد هم هست. سیستم مدیریت محتوای وردپرس به دلیل ساختار بهینه آن، معمولاً بهترین گزینه برای طراحی سایت مخصوصاً طراحی سایت ارزان به شمار می رود.

طراحی وب سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس

این سیستم مدیریت محتوا به دلیل داشتن ساختار بهینه برای موتورهای جستجو همچنین پلاگین های بسیاری که برای آن نوشته شده است قابلیت پشتیبانی از هر نوع سایتی را دارد. پلاگین ها (افزونه ها) بسته های نرم افزاری هستند که قابلیت جدیدی را به سیستم مدیریت محتوای وردپرس می افزایند مثلاً امکان برقراری تماس با مدیریت یا امکان ایجاد نظرسنجی و …. .

البته مشکلی در پلاگینها وجود دارد که در زمان کار با مرورگرهای مختلف خود را نشان میدهد. اینکه پلاگینها در برخی مرورگرها درست کار نمیکنند! بخش عمده ای از این مشکل از این است که پلاگینها برای زبان های چپ به راست نوشته شده اند و وقتی در سایتهایی با زبان راست به چپ (مثل عربی و فارسی) به کار گرفته می شوند، دچار مشکل می شوند. و اینجاست که اهمیت وجود برنامه نویس مشخص می شود.

تعدد قالب وردپرس؛ تنوع وب سایت ها

تعداد بیشماری قالب وردپرس حرفه ای وجود دارد که با خرید و ویرایش آنها میتوانید سایت وردپرسی کاملاً شکیلی داشته باشید و البته می توانید قالب وردپرس اختصاصی خود را طراحی کنید تا کاملاً تک باشید.

قالب وردپرس یعنی پتانسیل حرفه ای بودن سایت شما و هرچه قالب حرفه ای تری داشته باشید، به همان نسبت وب سایت وردپرس حرفه ای تری هم خواهید داشت.

البته توجه داشته باشید که طراحی قالب و نصب و بهینه سازی افزونه ها، بر قیمت طراحی سایت شما خواهد افزود.

طراحی سایت ارزان

یکی از بزرگترین مزایای وردپرس امکان طراحی سایت ارزان و شکیل است. طراحی سایت بر پایه وردپرس می تواند کمترین هزینه طراحی سایت را برای شما داشته باشد. البته با امکانات پایه ای وردپرس.

در این حالت، نصب وردپرس به صورت ایمن، نصب قالب مورد نظر شما و نصب چند پلاگین ساده حداکثر کاری است که از شرکت های طراحی سایت می توانید انتظار داشته باشید و هر نوع سرویس دیگری مثل طراحی قالب اختصاصی هزینه خواهد داشت.

بازاریابی اینترنتی؛ موهبت طراحی سایت با وردپرس

سایت هایی که با وردپرس طراحی می شوند، به دلیل ساختار بهینه این سیستم مدیریت محتوا از پتانسیل بسیار بالایی در بازاریابی اینترنتی مخصوصاً بازاریابی موتورهای جستجو برخوردارند.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو با سیستم مدیریت محتوای وردپرس کاری بسیار ساده از نظر روش انجام دادن است البته همین کار ساده هم تخصص بالایی میطلبد.

کلاً در طراحی وب سایت، اگر بحث بازاریابی اینترنتی را مد نظر قرار ندهیم، در واقع روی خاک بیابانهای بی آب و علف سرمایه گذاری کرده ایم!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

دیدگاهها: ۲

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *