به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

طراحی فروشگاه اینترنتی

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۲۱ دی ۱۳۹۰ دیدگاهها: ۱

طراحی سایت فروشگاه به صورت اجمالی در مقاله ای دیگر مورد بررسی قرار گرفت. در این مقاله، هدف معرفی بهترین طراحی سایت فروشگاهی و ایده آل ترین نوع طراحی فروشگاه اینترنتی است.

فروشگاه ساز رایگان وردپرس

همان طور که عرض کرده بودم، انتخاب فروشگاه ساز مهمترین بخش طراحی فروشگاه اینترنتی است. اگر به خاطر داشته باشید، وردپرس را بهترین فروشگاه ساز در میان فروشگاه سازهای در دسترس در زبان فارسی معرفی کرده بودم که در زیر به چند دلیل این انتخاب اشاره میکنم:

  1. سیستم مدیریت محتوای وردپرس، ساختاری کاملاً بهینه دارد که از این جهت برای بازاریابی موتورهای جستجو بهترین گزینه به حساب می آید.
  2. کار کردن با وردپرس به دلیل محیط کاربری بسیار روان و در عین حال حرفه ای، بسیار ساده است و با اندک آموزشی خواهید توانست با آن کار کنید.
  3. قالب های متنوع برای این فروشگاه ساز وجود دارد همچنین طراحی قالب وردپرس هم در دسترس است.
  4. انعطاف پذیری وردپرس در پیاده سازی انواع امکانات روی آن، دیگر دلیل من برای انتخاب این فروشگاه ساز است.

اما نکته ای که ذکر آن ضرورت می یابد، این است که وردپرس فراتر از یک فروشگاه ساز بوده و در واقع یک سیستم مدیریت محتواست که می توان هرگونه سایتی اعم از فروشگاهی، شرکتی، سازمانی و … را با آن طراحی نمود.

طراحی فروشگاه اینترنتی بهینه

بهینه سازی سایت فروشگاهی شما یکی از مهمترین کارها برای تبلیغات اینترنتی آن است. با بهینه سازی فروشگاه اینترنتی خود خواهید توانست به با پتانسیل ترین مشتریان آنلاین یعنی کسانی که در موتورهای جستجو به دنبال محصول یا سرویسی خاص می گردند، دست یابید.

اگر برای سایت فروشگاهی خود همه کار انجام دهید اعم از طراحی قالب بسیار شکیل، پیش بینی تمام امکانات برای تسویه حساب مشتری، عرضه بهترین کالاها و … اما بهینه سازی آن را فراموش کنید، درست مثل این است که برای مسابقه دو و میدانی حسابی تمرین کنید و بهترین لوازم مثلاً بهترین کفش را تهیه نموده اما در روز مسابقه از دویدن پرهیز بفرمایید!

برنامه نویسی سایت فروشگاهی

گاه شاید فروشگاه اینترنتی مد نظر شما نیاز به برنامه نویسی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی داشته باشد. از این رو وجود یک تیم طراحی وب حرفه ای که طراحی سایت فروشگاه شما را بر مبنای تکنولوژی روز صنعت طراحی وب انجام دهد، ضروری است.

البته برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی، معمولاً نیازی به سیستم مدیریت محتوای اختصاصی نیست و می توان با استفاده از فروشگاه سازهای موجود هم به طراحی یک سایت فروشگاه موفق پرداخت.

خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی

یکی از خدماتی که ما ارائه می دهیم، طراحی فروشگاه اینترنتی با شیک ترین ظاهر ممکن و البته با کدنویسی بهینه و امنیت بالاست. علاوه بر این خدمات مشاوره برای بازاریابی اینترنتی ما، باعث خاص بودن سرویس WEBrgb در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی شده است.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

دیدگاهها: ۱

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *