به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

طراحی وب سایت حرفه ای

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۲۳ دی ۱۳۹۰ دیدگاهها: ۰

طراحی وب سایت حرفه ای از جمله بحشهایی در IT شده است که هر کسی در آن ادعای تخصص میکند! در این پست به چند ویژگی طراحی سایت حرفه ای اشاره میکنم:

طراحی حرفه ای وب سایت

منظور از طراحی وب سایت حرفه ای، طراحی سایتهایی با سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی برای کاربری های خاص است مثلاً طراحی وب سایت یک شرکت معتبر در زمینه صادرات مواد شوینده. چنین وب سایتهایی نیاز به دانش بالای فنی برای برنامه نویسی و طراحی دارند و اینجاست که تفاوت میان مدعیان تخصص و متخصصین واقعی مشخص می شود. (البته امکان پیاده سازی چنین وب سایتهایی بر مبنای سیستم های مدیریت محتوای متن باز نیز وجود دارد.)

۵ ویژگی طراحی وب سایت حرفه ای

۱. سیستم مدیریت محتوای اختصاصی: اولین گزینه در طراحی حرفه ای و تخصصی وب سایت، برنامه نویسی و تولید سیستم مدیریت محتوای اختصاصی برای متقاضی است. سیستم مدیریت محتوای اختصاصی از مواردی است که برای پیاده سازی حتماً نیاز به متخصصین طراحی وب داشته و از دست هر کسی بر نخواهد آمد. (البته امکان طراحی وب سایت حرفه ای بر پایه سیستم های مدیریت محتوای متن باز (مانند وردپرس و جوملا) نیز وجود دارد که در این مورد هم شرکت طراحی سایت WEB RGB خدمات استثنائی ارائه می دهد.)

۲. بهینه سازی برای موتورهای جستجو: طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی توسط یک تیم برنامه نویسی سایت حرفه ای اولین گام در طراحی وب سایت حرفه ای به شمار می رود اما گام بعدی طراحی سایت بهینه و بهینه سازی سایت می باشد. (حتی اگر از سیستم های مدیریت محتوای متن باز هم برای طراحی حرفه ای وب سایت خود بهره بگیرید باز هم این گام از اهمیت شایانی برخوردار است.) بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو قلب تپنده هر وب سایتی به شمار می رود و در صورت عدم استفاده مناسب از تکنیکهای سئو، وب سایتی ناقص و فاقد پتانسیل کافی برای درآمدزایی و ایفای نقش مثبت در بیزینستان خواهید داشت.

۳. طراحی گرافیکی اختصاصی کاربر پسند و مطابق با استانداردهای جهانی: برای طراحی وب سایت حرفه ای، داشتن قالب اختصاصی یک ضرورت به شمار می رود از این رو این نکته را ذکر کردم اما فراموش نکنید که طراحی اختصاصی شما می بایست برای کاربران مطلوب بوده و با استانداردهای جهانی هم خوانی داشته باشد.

۴. برقراری ارتباط مؤثر با مخاطبین و بازدید کنندگان: وب سایت حرفه ای می بایست طوری طراحی شده باشد که تأثیر کافی بر بازدیدکننده برای تصمیم گیری در استفاده از خدمات و محصولات مدیر آن بگذارد.

۵. دارای امکانات حرفه ای و با کاربری ساده: این نکته شاید مثل روز روشن باشد اما باز نکته ای در خود نهفته دارد: کاربری این امکانات باید تا حد امکان ساده باشد. اگر شما حرفه ای ترین امکانات را در وب سایت خود ارائه دهید اما کسی نتواند از آنها استفاده کند، چه سودی خواهد داشت؟! فراموش نکنید که رمز موفقیت ویندوز و مایکروسافت، کاربری آسان امکانات حرفه ای آن بود نه صرفاً امکانات حرفه ای… .

طراحی وب سایت حرفه ای تکنیکهایی دارد که تنها متخصصین واقعی طراحی وب آنها را در چنته دارند.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *