به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

طراحی پرتال

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۱۸ دی ۱۳۹۰ دیدگاهها: ۰

طراحی پرتال به عنوان یکی از مهمترین انواع سایتها از دیگر خدماتی است که توسط شرکت طراحی سایت webRGB ارائه می شود. پورتال که در لغت به معنی “درگاه” است به هر نوع سایتی گفته می شود که در واقع آغاز جستجوی کاربر در سایر سایت ها را زمینه سازی می کند. برای مثال پورتال خبری، مبادرت به انتشار اخبار از سایر سایتها می نماید.

به بیانی دیگر پورتال دریچه ای است به هر چیزی که کاربر دنیای مجازی به دنبال آن است. پورتال ها خدمات رایگان متنوعی به کاربران خود ارائه می دهند که از حوصله این پست خارج است.

شرکت طراحی سایت ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای طراحی وب خود قادر به طراحی انواع پرتال می باشد که این مهم در کنار پشتیبانی قوی و قیمت های مناسب، آن را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها در طراحی انواع پرتال نموده است.

نکته پایانی: پرتال ها را می توان بر دو نوع افقی و عمودی تقسیم نمود. نوع افقی در واقع به پورتالهایی اطلاق می شود که گستره وسیعی از انواع اطلاعات مورد نیاز کاربران را تحت پوشش قرار می دهند در حالیکه پورتال عمودی به آن دست از پرتالهایی گفته می شود که تنها یک نوع اطلاعات را تحت پوشش قرار می دهند مثلاً خبر یا تجارت یا … . نقطه ی قوت پورتالهای عمودی این است که روی همان یک موضوع به صورت تخصصی کار میکنند و تقریباً تبدیل به مرجعی برای آن موضوع می شوند.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *