به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

چطور برای نوشتن مطلب جدید، ایده پیدا کنیم؟

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۲۹ مهر ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۰

برخی از بلاگ نویسان زمانی که بلاگ خود را ایجاد میکنند برای نوشتن مطالب خود به صفحه مانیتور خیره می شوند و منتظر آن هستند که موضوع مطالبشان الهام شود . ممکن است که این گونه به یک موضوع برسید اما بهترین و سریع تر روش برای پیدا کردن موضوع مناسب موارد زیر است:

سوال پرسیدن

شما میتوانید از خود بپرسید که به عنوان مثال ” آرزوی من در هنگام شروع به کار چیست ؟ ” یا همچنین می توانید سوال خود را در شبکه های مجازی مطرح کنید تا دوستانتان به آن پاسخ دهند . مثلا :

  • بزرگترین مبارزه شما با X چیست؟
  • دوست دارید مطلب بعدی که مینویسم در رابطه با چه موضوعی باشد؟
  • چه مدت از مخاطبان علاقه مند به X بودید؟
  • چه بلاگ های دیگری در رابطه با X خوانده اید؟

در نهایت شما پاسخ های بسیار جالب و شگفت انگیزی دریافت خواهید کرد که می توانید از آنها موضوعات جدیدی را کشف کنید و ایده های جالبی را بوجود آورید .

مجله بخوانید

مجله خواندن نوعی تحقیق کردن به شمار می آید و بیهوده نیست. مجله ای که شما میخوانید بر روی موضوعی که مورد نظر شماست تمرکز نمی کند پس بنابراین می تواند یک منبع خوب برای موضوعات شما باشد. به دنبال تیترهایی باشید که به شما الهام ببخشد. در این صورت لازم نیست که کل مطالب مجله را بخوانید با نگاهی به جلد آن میتوانید موضوع خود را الهام بگیرید.

به مطالب قدیمی مراجعه کنید

به مطالب قدیمی سایت خود سری بزنید و ببینید که آیا موضوعی است که بخواهید آن را ادامه بدهید؟ شما میتوانید مطالب قدیمی را ادامه دهید و یا با دوباره خواندن آنها موضوع جدیدی را پیدا کنید. همچنین می توانید به نظراتی که در گذشته برای مطالب شما گذاشته شده است مراجعه کنید و از آنها الهام بگیرید و موضوع جدید خود را پیدا کنید. و یا اگر خواننده ای به عنوان مثال در نظراتش سوالی را مطرح کرده است آن سوال را موضوع مطلب خود قرار بدهید.

منبع

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *