به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

چند بار در هفته سایت را آپدیت کنیم؟

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۰۲ آبان ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۰

این موضوع را با طرح این سوال دنبال می کنیم که آیا واقعا لازم است که هرروز مطلبی در سایت قرار گیرد؟ جواب اینست که حتما لازم نیست اما ضرری هم ندارد… .

دلایل آن به شرح ذیل است:

  • اگر شما در هفته به جای پنج یا هفت پست ، دو مطلب می نویسید باید این دو مطلب از همه لحاظ قوی و کاربردی باشند.
  • اگر شما در هفته به طور معمول یک یا دو پست را منتشر می کنید ، میتوانید از طرف مخاطبان خود نظرهای بیشتری را نسبت به آن مطالب دریافت کنید.
  • اگر ارسال مطالب شما بیش از حد نباشد، خوانندگان شما به طور قطع همه مطالب را می خوانند و اینگونه نیست که از بین پنج پست یکی را انتخاب کنند.
  • اگر شما از تمام ایده های خود در هفته اول برای بلاگ خود استفاده نکرده اید، این شانس را دارید که در بلند مدت با استفاده از ایده های خود به موفقیت برسید.

اغلب اوقات نظر بر اینست که هدف بلاگ نویسان جایی بین سه پست در هفته و یک پست هر دو هفته صورت می گیرد. هرچه کمتر باشد تعاملات سخت تر می شود و هرچه بیشتر باشد رسیدن به کیفیت مطلوب تر دشوارتر می باشد.

از تعداد مطالب خود کم کنید. برای گذاشتن مطالب خود روزهایی را مشخص کنید و در آن روزهای مشخص مثلا سه روز در هفته مطالب خود را منتشر کنید. همچنین بهتر است که بیشتر تمرکز خود را بر محتوای مطالبی که منتشر می کنید بگذارید. وقتی بازدیدکنندگان مطالب شما را بخوانند و متوجه شوند که هدف اصلی شما انتشار مطالب پر محتوا و کاربردی است بیشتر مشتاقند که مطالب شما را دنبال کنند.

اگر شما خیلی کم در سایتتان مطلب می نویسید مثلا یکی در ماه باید این روند را افزایش دهید. چون اگر به همین صورت پیش بروید مخاطبان خود را از دست خواهید داد. پس تمرین کنید و به جای ماهی یک مطلب هر دو هفته یک بار یک مطلب بگذارید و بعد از هر هفته و در نهایت به جایی برسید که در هفته حداقل سه مطلب را بگذارید.

در دراز مدت کیفیت بهتر از کمیت می شود. مطمئن باشید که انتشار مطالب به سرعت ابتدا ممکن است که توجه کمی را به خود جلب کند و ترافیک کمی ایجاد شود اما باعث ایجاد یک کسب و کار ثابت می شود.

 منبع

البته همیشه اگر شروع خود را محتوای مفید کامل در نظر بگیرید، خیلی اتفاقات بهتری به وقوع خواهد پیوست… . اینکه مثلاً در شروع کار بلاگتان، روزانه ۳ ۴ پست منتشر کنید تا اینکه بعد از مثلاً یک ماه، به ۱۰۰ پست برسید و بعد از این مرحله، آپدیت سایت را به هفته ای ۳ بار محدود نمایید.

اما هر کار بکنید خوب است جز اینکه آپدیت کردم را کنار بگذارید!!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *