به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

نکات مهم درباره گوگل پلاس

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش بازاریابی اینترنتی, آموزش بهینه سازی سایت, آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۲۸ آبان ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۲

شبکه های اجتماعی بخش بسیار مهمی از دنیای اینترنت را تشکیل میدهند و این بخش مهم مطمئناً بر رنکینگ سایت ها و میزان بازدید آنها نیز تأثیرگذار خواهد بود. زمانی نه چندان دور، فیس بوک با کنار زدن مای اسپیس، به برترین شبکه اجتماعی دنیا مبدل گشت اما رقیب جدید آن یعنی گوگل پلاس، زنگ خطری برای مارک به شمار می رود. در این پست به سه نکته بسیار مهم و جالب درباره ی گوگل پلاس اشاره میکنیم و در می یابیم که چرا این رقیب سرسخت فیس بوک، به ادعای برخی می تواند آینده ی شبکه های اجتماعی مجازی باشد:

لینک در آپدیت های گوگل پلاس

هر چه بیشتر لینک بذارید بهتر است البته نه اینکه لینکدونی راه بندازید!! مزیت بزرگ گوگل پلاس در این مورد، این است که لینک ها را سریع تر ایجاد میکند و وقتی آدرسی را در استاتوس گوگل پلاس خود وارد میکنید، خیلی سریع تر نسبت به فیس بوک، تبدیل به یک لینک قابل کلیک می شود.

البته نکته ای دیگر نیز وجود دارد و آن اینکه وقتی لینکی در آپدیت های خود تعبیه می کنید، شانس ۱+ گرفتنتان (همان like اما به زبان گوگل پلاسی!) بیشتر می شود و البته می توانید به افزایش بازدید سایتتان نیز کمک کنید… .

اهمیت تایتل پست ارسال شده در گوگل پلاس

تایتل پستی که در آپدیت استاتوس خود استفاده می کنید، در واقع ارتباط مستقیم با CTR و رنکینگ شما دارد. دقیقاً باید به ابتدای استاتوس خود به سان یک توییت یا تیتر بنگرید. هر چه جذاب تر باشد، شانس جلب توجه و البته جذب بازدید کننده را برایتان افزایش می دهد.

پروفایل گوگل پلاس

نکته مثبت درباره گوگل پلاس، داشتن حریم شخصی مطمئن تر از طریق تنظیمات آن است. تنظیماتی که به مراتب بیشتر از تنظیمات فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی است. بخش مخصوصی نیز در پروفایل تعبیه شده است که می توانید لینک سایتهایی که فعالیتی در آن دارید را اضافه نمایید و از مزایای بعدی آن بهره مند گردید که یکی از اینها، نمایش تصویر پروفایلتان در SERPs در کنار نام سایتتان است.

البته لازم به ذکر است که بدلیل تغییرات روزمره در اینترنت، امکان ادیت اطلاعات پروفایل از مهمترین نیازهای هر شبکه اجتماعی به شمار می رود.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/5 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

مطالب مرتبط

دیدگاهها: ۲

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *