به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

۶ دلیل ترس از بهینه سازی سایت

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش بازاریابی اینترنتی, آموزش بهینه سازی سایت, بلاگ ۰۴ آذر ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۰

خدمات بازاریابی در طی چندین سال تغییرات بسیاری داشته است . در گذشته بسیاری از استراتژی ها وجود داشتند که در حال حاضر دیگر از آنها استفاده نمی شود. گرایشهای جدیدی در کسب و کار در دنیای امروزه وجود دارد و روز به روز نیز در حال تغییر است. اما افرادی نیز وجود دارند که همچنان پایبند همان روش های قدیمی هستند و از روش های نوین استفاده نمی کنند.

طبق آماری که در سال گذشته اعلام شده است، ۷۷% خانواده ها در کل جهان به اینترنت دسترسی دارند. با این اوصاف تجارت و کسب کار نیز در حوزه اینترنت باید قوی تر از گذشته عمل کند و خدمات بازاریابی و تبلیغات را روز به روز گسترش دهند. در نتیجه باید خدمات سئو را در بالای لیست خود داشته باشند.

با این حال معضل بزرگی برای استفاده از این سرویس وجود دارد. بسیاری از افراد در راستای این حوزه سوالاتی را مطرح می کنند: چرا باید از سئو استفاده کنیم؟، آیا واقعا برای کسب و کار ما مفید است؟، و همچنین شک و تردید و تصورات غلط نیز در این راستا وجود دارد. در ادامه برخی از این موارد را دنبال کنید:

انتظارات ما از بهینه سازی سایت چه باید باشد؟

از آنجایی که سئو برای اکثر افراد، بسیار جدید و تازه است، واقعا نمی دانیم که از آن به چه نحو استفاده کنیم. هدف اولیه آن چیست و چه کسی واقعا می تواند از آن استفاده کند. در واقع هر کسی که دارای وبسایت می باشد به راحتی می تواند از آن استفاده کند و به وسیله ان نیازهای وبسایت خود را تامین کند، بویژه در حال حاضر که رقابت تنگاتنگی در این حوزه وجود دارد نباید باعث عقب افتادن شد.

اعتماد به کسب و کار آنلاین دشوار است

این به وضوح قابل درک است. در واقع مردم دارای ماهیت ذاتی هستند که به راحتی نمی توانند به افراد مختلف اعتماد کنند. در این راستا باید تحقیقات بسیاری را انجام دهید تا آن افرادی که واقعا در این حوزه تلاش می کنند و قابل اعتماد هستند را پیدا کنید.

بسیار فنی است و نیاز به مهارت های خاصی دارد

برخی از افراد معتقدند که استفاده از سئو بسیار فنی است و افراد عادی نمی توانند از آن استفاده کنند. اما در واقعیت این گونه نیست تنها ۱۵- ۲۰ % آن مربوط به مسائل فنی است. و بقیه آن نیاز به یک رویکرد بازاریابی دارد. فرض کنید شما برای اینکه بخواهید به جایگاه بالایی در نتایج موتورهای جستجو دست پیدا کنید باید خود را به عنوان یکی از وسایل مورد استفاده مخاطبانتان تصور کنید. بعد از آن باید نهایت توجه خود را داشته باشید چرا که وظیفه شما رفع نیاز مخاطبان است. همچنین باید مطالبی که قرار است بر روی سایت قرار گیرد و مورد بازبینی شود را طبق نیاز مخاطبان جمع آوری کنید.

این برنامه پرهزینه است

در نگاه اول ممکن است اینگونه باشد اما همیشه به این نحو نخواهد بود. شما باید به دنبال مواردی باشید که متناسب با کار و هدف شما باشد تا بتوان بوسیله آن هزینه های خرج شده را دوباره بدست آورد.

ممکن است تغییرات بسیاری را در وبسایت ایجاد کند

یک سئو خوب و مناسب باید یک نو سازی کلی سایت و یا میزان افزایش کمی از سرعت را ارائه دهد. این موضوع یکی از بخش های هر پروژه بهینه سازی می باشد که در صورت لزوم تغییراتی را ایجاد کنند. اگر تغییرات بسیاری وجو داشت هباشد بدون شک شرکت ارائه دهنده خدمات بهینه سازی، به شما اطلاع خواهد داد.

عدم اعتقاد به بهینه سازی سایت

بله این موضوع درست است که ممکن است برخی افراد به سئو اعتقاد نداشته باشند اما جستجو در این رابطه و بازدید از سایتهایی که در این راستا فعالیت می کنند می تواند نگرش را تغییر دهد. همچنین فهمیدن هدف سئو می تواند فرصت هایی را برای شما بوجود آورد.

منبع

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *