به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

۸ سایت برای تست برنامه نویسی سایت

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۱۳ آبان ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۱

به عنوان یک برنامه نویس سایت، داشتن یک محل برای تست کدهای نوشته شده می تواند بسیار مفید باشد. در این مطلب شما را با چند نمونه سایت که در این زمینه می توانند مفید واقع شوند، آشنا میکنیم. بسیاری از این سایتها، همراه با تست اشکال زدایی، به شما اجازه اشتراک گذاری و پشتیبان گیری می دهند که برتری مهمی در مقابل دیگر توسعه دهندگان وب می باشد.

Jsfiddle:

یک محیط مناسب برای توسه دهندگان وب می باشد ، ابزاری که می تواند در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار گیرد. یکی از قابلیت های آن اینست که به صورت آنلاین قطعه کدهایی که به صورت HTML ، CSS و JavaScript هستند را ویرایش می کند . قطعه کند میتواند اشتراک گذاری شود و در بلاگ جدا سازی شود .

Code pad:

یک کامپایلر / اینتراپتر آنلاین است ، و همینطور یک ابزار همکاری ساده می باشد .

Google Code Playground

deone:

یک ابزار فراتر از موارد قبلی است؛ یک کامپایلر و اشکال زدای آنلاین است که این قابلیت را دارد که کامپایل کند و قطعه کد را به صورت آنلاین در بیش از ۴۰ زبان برنامه نویسی اجرا نماید.

PractiCode

Jsdo.it:

یک سایت تعامل محور است. دارای محیطی زنده برای توسعه دهندگان وب برای به نمایش گذاشتن آثار خود در زمینه JavaScript و HTML5 ، برای به اشتراک گذاری قطعه کدها و یادگیری از یکدیگر . به همین دلیل به نام coding avenue معروف است.

Cssdesk

JS Bin

 

مجموعه ی این ۸ سایت هر برنامه نویسی را قادر میسازد تا در طراحی سایت های خود کامل و بدون نقص عمل کرده و به عنوان یک برنامه نویس خبره خود را معرفی نماید.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

دیدگاهها: ۱

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *