به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

راه حلی ساده برای نوشتن یک مطلب محبوب

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۰۷ آبان ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۰

حتماً میدانید که محتوا در سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و از هر چیز دیگری مهم تر است. همچنین می دانید که یک مطلب خوب تمام توجهات را به خود جلب میکند: نظرها ، اشتراک گذاری ها ، افزایش ترافیک و یا حتی مخاطب جدید.

اما زمانی که شما از نوشتن متنفرید چه کنید؟

یک ایده اینست که یک مطلب بدون متن ایجاد کنید: پادکست یا یک سری از پست های ویدیویی. بعضی از مخاطبان ترجیح میدهند که گوش کنند و ببینند به جای آنکه مطلبی را بخوانند؛ و همینطور ویدئوها باعث افزایش رنک گوگل نیز می شود.

اما….

ممکن است شما خواستار حداقل تعداد کمی مطلب در بلاگ خود باشید. متن برای خوانندگان بسیار ساده و راحت به ذهن سپرده می شود. برای جستجو در موتورهای جستجو بسیار مناسب است. به شما به راحتی اجازه میدهد که چه به داخل بلاگ و چه به خارج آن، لینک ایجاد کنید. بسته به نوع موضوع و مخاطبان شما، ممکن است مخاطبان با توجه به مشکلاتی که در هنگام لود و ذخیره فایلهای صوتی و تصویری برایشان ایجاد شود و همچنین حجم فایلها، مطالبی که شامل متون هستند را ترجیح دهند.

در نتیجه در اینجا با یک راه ساده برای ایجاد مطالب عمیق و با ارزش آشنا می شوید. از دیگران بخواهید تا برای شما بنویسند.

ایجاد یک مطلب منسجم

در این روش شما اطلاعاتی را که درباره یک موضوع خاص است را از منابع مختلف جمع آوری می کنید . حتی اگر موضوع آن خسته کننده باشد . در زیر با چند ایده آشنا میشوید :

  • از ابزارهای موجود در حوزه فعالیت خود استفاده کنید – به عنوان مثال از پستهای بلاگهای دیگر استفاده کنید.
  • در رابطه با حوزه فعالیت خود به مردم ایمیل بزنید و بخواهید که نظر و اطلاعاتی که دارند را بیان کنند. با منسجم کردن آنها یک مطلب خوب در رابطه با آن موضوع بدست آورده اید.
  • گرداوری لیستی از نقل قولهای الهام بخش. این موضوع را خیلی از سایتها انجام نمیدهند. اگر مناسب با سلیقه بازدیدکنندگان باشد مخاطبان بسیاری پیدا می کند.

منبع

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *