به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

آموزش سئو: اهمیت ثبات

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش بهینه سازی سایت, بلاگ ۱۶ آبان ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۰

اگر شما از افراد مختلف درباره ی مهم ترین فاکتور برای بدست آوردن رتبه خوب وبسایت برای یک کلمه کلیدی خاص سوال کنید، بسیاری از آنها به مواردی شامل یک عنوان بهینه، محتوای منحصر به فرد و غیره اشاره می کنند.

در حالی که این موارد برای seo مهم هستند، اگر شما ترکیب با ثباتی از آنها نداشته باشید نتایج بسیار کوچکی تولید می کنند. این بدان معناست که شما می توانید امروز یک سایت جدید با تعداد زیادی محتوای منحصر به فرد و بک لینک راه اندازی کنید، اما مگر اینکه شما مطالب جدید را نگه دارید و به طور مداوم در طول زمان لینک های جدید را برای وبسایت بدست آورید ، که در این حالت رتبه بالایی برای هر کلمه کلیدی رقابتی بدست نمی آورد . این یک حقیقت است . حتی اگر شما سایتی با تعداد کمی محتوای منحصر به فرد و بدون هیچ بک لینکی راه اندازی کنید ، شما همچنان می توانید رتبه بندی بالایی را برای کلمات کلیدی رقابتی کسب کنید اگر به طور مداوم مطالب جدید را اضافه کنید و بک لینکهای جدید را دریافت کنید .

این نکته را همراه با یک مثال عددی نشان می دهیم . فرض کنید که دو وبسایت A و B را با هدف قراردادن کلمات کلیدی یکسانی راه اندازی کرده ایم . در وبسایت A در حال حاضر ۵۰ مقاله منتشر کرده ایم و مدیریت برای جذب ۵۰۰ بک لینک در روز اول به یک کمپین در یک سایت رسانه اجتماعی داریم . از طرف دیگر در وبسایت B ، به تدریج به راه خود ادامه می دهیم ، هر روز یک مطلب را منتشر می کنیم و هر هفته ۱۰ بک لینک جدید کسب می نماییم . بعد از ۶ ماه به طور قطع وبسایت B رتبه بندی بالاتری نسبت به وبسایت A دارد ، و این موضوع به خاطر وجود فاکتور ثبات و داشتن تداوم می باشد .

در واقع گوگل در گذشته به انتشار محتوای جدید و کسب بک لینک تاکیید می کرده است که این فاکتورها در الگوریتم های گوگل به کار برده می شود .

هر زمان که شما تصمیم به توسعه ی وبسایت خود بر پایه seo داشتید این نکته را به یاد داشته باشید که آهسته و پیوسته بودن دو عامل اساسی در برنده شدن است حتی در اینترنت !

منبع

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *