به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

جستجو و انتخاب نام دومین

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۰۶ آبان ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۲

یکی از بهترین راه ها برای بهبود بلاگتان اینست که دومین خودتان را خریداری کنید. سیستم بلاگهای رایگان مانند بلاگر و بلاگفا و … برای اولین ارتباط در بلاگ نویسی مناسب است، اما به محض اینکه شما تصمیم به سرمایه گذاری در سایتتان می گیرید، خرید دومین خودتان تصمیمی بسیار بهتر و منطقی تر است.

در ابتدا زمانی که تصمیم به خرید دومین میگیرید لازم است که نام دومین هایی که قبلا ثبت نشده اند را پیدا کنید، اما در واقع شما در کجا باید به دنبال بگردید؟ در زیر سه سرویس مفید برای کسانی که به دنبال نام دومین هستند را معرفی میکنیم:

Who.is : شما نام دومین را می نویسید و سرور در دسترس بودن آن را با پسوندهای مختلف ( .com , .net , .org , .biz , .us و غیره ) را بررسی می کند. با استفاده از این سرویس، اگر دومینی ثبت شده باشد آن را نمایش میدهد و جزئیات آن را مشخص می کند . مثل تاریخ ، ثبت کننده ، شرکت و … .

Instant Domain Search : این سرویس فقط در دسترس بودن .com و .net و .org را بررسی می کند. استفاده از این سرویس باعث می شود که نتیجه را در زمان واقعی اعلام کند. هنگامی که نام دامنه را تایپ می کنید می توانید از رایگان بودن یا نبودن آن به طور کامل مطلع شوید.

Domains Bot : اگر شما برای پیدا کردن یک دومین مناسب با مشکل روبرو شده اید این سرویس قطعا به شما کمک خواهد کرد. تنها کاری که لازم است انجام دهید اینست که یک یا چند کلمه مورد نظر را تایپ کرده و در نهایت به شما هزاران پیشنهاد برای نام دومین خود می دهد.

منبع

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

دیدگاهها: ۲

 1. ارسال شده توسط فرزانه ۱۱ دی ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۴ ق.ظ پاسخ

  جالب بود – فقط نمی دونم چطور از پنالتی گوگل باید در بیام –

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *