به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

سئو خوب یعنی سرویس عالی به کاربران

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش بهینه سازی سایت, بلاگ ۰۲ دی ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۲

بسیاری از صاحبان وب و بازاریابان وب حرفه ای همیشه به دنبال آن هستند که رموز سئو را کشف کنند. اینکه واقعا رمز موفقیت سئو چیست؟ در واقع باید اطمینان حاصل کنید که طراحی وبسایت شما صرفا برای خدمت به مخاطبان شما باشد و نه برای موتورهای جستجو.

چگونه خدمت به مخاطبان منجر به سئو خوب می شود؟

۱. نوشتن مطالب برای جامعه انسانی خوانندگان:

این درست است که شما میخواهید وبسایتتان جایگاه مناسبی در نتایج جستجو داشته باشد و البته این یکی از ویژگی های سئو می باشد اما در واقعیت بسیاری از صاحبان وب به محتوایی که منتشر می کنند توجهی ندارند و هدفشان اینست که مطالب و کالاهای بسیاری را معرفی و منتشر نمایند. اما به واقع این انسانها هستند که از محصولات و خدمات استفاده می کنند و نه موتورهای جستجو. کسب جایگاه مناسب در نتایج جستجو بسیار خوب است، همچنین گرفتن ترافیک بسیار مناسب است، اما زمانی که به مخاطبان اهمیت داده نمی شود سئو چه ارزشی دارد؟ زمانی که شما مطالب و خدمات خود را برای مخاطبان خود بنویسید و به آنها اهمیت دهید کار بسیار مناسب تری انجام داده اید به جای آنکه صرفا برای موتورهای جستجو مطالب را منتشر کنید. در اکثر مواردی هنگامی که مخاطب با نوشته ای حاوی محتوای جالب و خوب مواجه شود در ذهنش ماندگار شده و مراجعه به سایت شما افزایش می یابد.

۲. ایجاد نام تجاری آنلاین به صورت کلی:

هنگامی که شما برندی هستید که تازه شروع به کار کرده اید باید بتوانید خود را به مخاطبان معرفی کنید. این وظیفه سئو می باشد که شما را در نتایج جستجو برندها به مخاطبان نمایش دهد. موتورهای جستجو سایت شما را از جهات مختلف مورد بررسی قرار می دهند و متناسب با نیاز مخاطبان آن را به نمایش می گذارند.

۳. موفقیت بلند مدت را فدای کامیابی های کوتاه مدت نمیکنید:

بسیار دشوار است که بر بازه زمانی طولانی تمرکز کرد به ویژه وقتی که زمان مشخص و سرمایه کم است. اما خدمت به مخاطبان به معنای نگهداری بلند مدت در ذهن می باشد. کاری که شما در حال حاضر انجام می دهید ممکن است بازگشتی نداشته باشد اما یک سال بعد تأثیر مثبتی بر روی کسب و کار شما دارد. و دو سال بعد مؤثرتر است چرا که از سئو به بهترین نحو ممکن استفاده شده است. بسیاری از صاحبان وبسایتها بر این باورند که با استفاده از سئو می توانند با عجله و سرعت بهبود نتایج را افزایش دهند اما در حقیقت این بدان معنا نیست که تجربه جدیدی را به کاربران می دهید بلکه در حال تعقیب الگوریتم آن هستید.

۴. قرار دادن بازدیدکنندگان در ابتدا:

قبل از آنکه صفحه منبع سایت خود را بوجود آورید یک سوال ساده از خود بپرسید – آیا منابعی که وجود دارد واقعا به مخاطبان وبسایت کمک می کند؟ و چرا بازدیدکنندگان به چنین مطالب و منابعی نیاز دارند؟ اگر شما مخاطبان و بازدیدکنندگان را در ابتدا قرار دهید به معنای آن است که وبسایت خود را برای آنها طراحی کرده اید و هیچ یک از قسمتهای وبسایت بیهوده واقع نمی شود.

در آخر برای داشتن یک وبسایت خوب از هر لحاظ باید بر روی مخاطبان و بازدیدکنندگان خود تمرکز داشته باشید و برای کسب نتایج مؤثر و مفید باید زمانی را سپری کنید.

منبع

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

دیدگاهها: ۲

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *