به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

نکات مهم برای موفقیت سایت شما

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۲۹ آبان ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۱

در ابتدا این سوال مطرح است که شما چه میزان برای موفقیت وبسایت خود تلاش می کنید؟ آیا گاهی اوقات بعد از تلاشهای بسیار از نتایج منفی عمل خود در وبسایتتان متعجب می شوید؟ آیا احساس می کنید که سایت ناموفقی دارید؟ راههای پیشنهادی که در ادامه مطلب آمده است به شما این امکان را میدهد تا اگر وبسایت شما دچار بحران شده است آن را رفع کنید، به ویژه اگر شما به تازگی شروع به فعالیت در این زمینه کرده اید:

  1. شما باید از هدف وبسایت خود آگاهی کافی و لازم را داشته باشید و همچنین به نحوه رسیدن به اهداف در راستای جذب مخاطبان دانش و بینش کافی داشته باشید.
  2. مخاطبان خود را بشناسید، شما باید موضوعات مطالب وبسایت خود را با توجه به نظر مخاطبانتان ارائه دهید و در راستای آن موضوع عناوین و محتوای خود را منتشر کنید.
  3. یک برنامه ریزی منسجم برای بروز کردن مطالب خود و فعال نگه داشتن سایتتان پیاده سازی کنید، بخصوص زمانی که دارای بلاگ و فروم هستید.
  4. از استفاده زیاد از مدل های گرافیکی با وضوح بالا و یا Flash دوری کنید، چرا که باعث کاهش سرعت بارگذاری و در نتیجه از دست دادن مخاطبان می شود.
  5. وبسایتهای محبوب با موضوع و محتوای مشابه وبسایتتان را پیدا کرده و بررسی کنید که چه عواملی باعث موفقیت آن وبسایت شده است.
  6. گردش کاربران در وبسایتتان را آسان کنید، بدین صورت مطمئن می شوید که مخاطبان می توانند به راحتی به تمام مطالب دسترسی داشته باشند.
  7. وبسایت خود را در راستای آنکه بر روی لینک شما کلیک شود تبلیغ کنید تا در موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو و MSN قرار گیرد.
  8. صفحه خود را تمیز و شفاف نگه دارید، بدین ترتیب مخاطب به راحتی می تواند محتوای مطالب را درک کند.
  9. کدهای تحلیلی را بر روی سایت خود نصب کنید که موجب پیگیری آمار و رفتار بازدیدکنندگان می شود.
  10. به نظر بازدیدکنندگان به طور جدی اهمیت بدهید، هرچند که ممکن است آن نظر برخلاف نظر شما باشد. عاقلانه به نظر می رسد که به نظر آنها توجه کنید چرا که ممکن است در نظرات آنها ایده های جدیدی وجود داشته باشد.

منبع

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

دیدگاهها: ۱

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *