به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

بهینه سازی کدهای سایت

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش بهینه سازی سایت, بلاگ ۲۰ آبان ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۲

امروزه سخنان بسیاری برای بهینه سازی موتورهای جستجو وجود دارد. بسیاری از مردم فکر می کنند که سئو تنها در رابطه با ایجاد بک لینک ها و انجام برخی از بهینه سازی ها در صفحه است. یکی از مهم ترین عوامل سئو اینست که یک وبسایت را از دیدگاه موتور جستجو بررسی کنید. این بدان معناست که شما نیاز به چک کردن نحوه نمایش وبسایت خود برای موتور جستجو دارید. ابزارهای بسیاری برای چک کردن این موضوع وجود دارد کی یکی از آنها SEO Browser است که به شما نشان می دهد که وبسایتتان برای موتور جستجو چگونه به نظر می رسد .

مواردی که لازم است :

یکی از مهم ترین عوامل در زمانی که با استفاده از seo browser وبسایت خود را چک می کنید ، اینست که ببینید چه مطالبی در ابتدا بارگذاری شده اند . همان طور که میدانیم موتور های جستجو علاقه مند به مطالب جدید و تازه هستند . این بدان معناست که بسیار مهم است ابتدا مطالب جدید بارگذاری شوند. وبسایت های زیادی وجو دارند که ابتدا ستون های کناری را بارگذاری می کنند و بعد از آن مطالب را لود می کنند . این برای وبسایت یا بلاگ مناسب نیست چرا که موتورهای جستجو در هنگام ورود به سایت مطالب یکسانی را می بینند که چندان نتیجه خوبی برای رتبه بندی موتورهای جستجو ندارد . بنابراین اگر محتوای استاتیک شما در ابتدا بارگذاری شود، پس از آن مطمئن شوید که کد تغییر کرده است و محتوای پویا در ابتدا لود شده است.

اگر شما از Headway Theme برای وردپرس خود استفاده می کنید ، به راحتی می توانید ستون کناری یا نوار محتوای خود را در PHPMyAdmin تغییر دهید که به عنوان مثال اول یا آخر بارگذاری شود. جایگاه متن اصلی می تواند ۱ باشد و ستون های کناری در جایگاهی بعد از ۱.

رباتهای موتور جستجو عکس ها را نمی بینند . تنها زمانی می فهمند که عکس در رابطه با چه موضوعی است که به آنها alt tag تعریف کنیم . این بدان معناست که وجود alt tag مربوط به هر تصویر بسیار مهم برای وبسایت است . ابزاری مانند SEO Browser به شما نشان می دهد که چگونه alt tag به شما کمک می کند .

به غیر از این دو عامل مهم ، باید همیشه سعی کنید که کد تمیز و مرتب داشته باشید. همیشه سعی کنید که کدهای غیر ضروری را حذف کنید و به دنبال کدینگ استاندارد باشید. زمان لود شدن وب سایت یکی از عوامل مهم برای سئو می باشد و باید سعی شود که وبسایت در حداقل زمان بارگذاری شود.

منبع

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.5/5 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

دیدگاهها: ۲

 1. ارسال شده توسط دانلود ۰۸ تیر ۱۳۹۲ at ۱:۲۷ ب.ظ پاسخ

  خوب بود

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *