به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

سئو و کسب و کارهای اینترنتی

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش بهینه سازی سایت, آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۱۴ آذر ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۰

در دنیای پهناور به شدت وابسته به اینترنت، موتورهای جستجو، و سهولت استفاده از اطلاعات، برای داشتن کسب و کار موفق بسیار مهم است که بهینه سازی موتورهای جستجو (seo) را درک کنیم. میزان سهولت جستجوگران در پیدا کردن وب سایت شما، در میزان کسب ترافیک وبسایت بسیار مؤثر است.

چه شما شخصاً سایت خود را سئو کنید و چه به متخصصین این کار مراجعه کنید، مهم این است که درک مناسبی از موضوع داشته و همگام با جامعه همیشه متغیر در این راستا باشید. الگوریتمهایی که برای تعیین این موضوع که کدام سایت در جایگاه اول باشد استفاده می شود از مفاهیم رایج و سیال این حوزه هستند. به طور خاص، گوگل اغلب الگوریتم نتایج جستجو خود را تغییر می دهد – در بسیاری از مواقع بیش از یک بار در یک دوره ی یک هفته ای. این تغییرات بسیار، بسیار آسان موجب از دست دادن جایگاه در نتایج جستجو می شود و این سردرگمی منجر به از دست رفتن کسب و کار، از دست رفتن فرصت ها و تلاش بیهوده می شود.

با دانستن این حقیقت بزرگ درباره ی الگوریتمهای موتورهای جستجو و مخصوصاً گوگل، برای صاحبان کسب و کار بسیار مهم است که دائما به روز باشند و از آخرین تغییرات الگوریتم و استراتژی ها آگاه باشند تا بتوانند شرایط خود را متناسب با آن تغییر دهند. صاحبان کسب و کار به این نیاز دارند که بر مبنای اطلاعات و دانش تغییرات اساسی کار کنند، در حالی که ارائه دهندگان سرویس های وب مانند شرکتهای طراحی سایت، باید به طور ویژه از تغییرات آگاه باشند مخصوصا از جزئیات که ممکن است یک فرد صاحب کار از آن مطلع نباشد.

با ما همراه باشید تا در مطالب دیگر دو قسمت در رابطه با این موضوع را بیان کنیم.

منبع

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *