به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

دلیل ارزش بالای مطالب خوب

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۰۹ آبان ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۰

به عنوان یک بلاگر خیلی کم به این مسائل فکر میکنیم: سئو، ابزارک ها، پلاگینها، آمارها، طراحی ، تجاری سازی و …. و ایجاد محتوا .

قرار گرفتن در انتهای لیست، حداقل چیزیست که می توان در مورد یک مطلب دید. با این همه ، چک کردن آمارها یا نصب یک پلاگین بسیار جالب ممکن است سرگرم کننده تر از نشستن و نوشتن یک مطلب به نظر برسد.

اما با این حال مطلب بسیار مهم است. هر چقدر طراحی شما زیبا و عالی باشد و صفحات بهینه داشته باشید، باز هم این مطالب شما هستند که مخاطبان را جذب می کنند و باعث میشود که دوباره به سایت شما سر بزنند.

به این دلایل اهمیت بالایی دارد:

  • خیلی از خوانندگان به بلاگ نمی روند: بعضی از افراد معمولا خبرها و مطالب را از طریق RSS و ایمیل دنبال می کنند. این بدان معناست که انها نمیبینند که شما چه اقداماتی را بر سایت خود انجام داده اید. آنها حتی بحثهای جالبی که ممکن است در قسمت نظرها نوشته بشود را دنبال نمی کنند. همه چیز برای آنها محتوای مطلب است – در نتیجه یک مطلب باید از محتوای بسیار خوبی برخوردار باشد تا مخاطب را به خود جذب کند.
  • به محتوای خوب لینک داده میشود: به عنوان مثال مثلا اگر در صنعت طراحی فعال باشید، هیچ کس به شما لینک نمیدهد که “ببینید چه هدر زیبایی دارد!” معمولاً به محتوای خاصی لینک می دهند که یا یک سری مطالب پایه ای در آن طرح شده و یا بخشی از یک سری مطالب است.
  • محتوای مطالب بلاگ شما، ارزش خوانندگان مطالب شما می باشن : بدون شک طراحی بسیار زیبا و پلاگینهای مفید باعث کمک به معتبر و جذاب شدن سایت شما می شود اما دلیلی که مخاطبان بلاگ شما را بازدید می کنند مطالب شماست که باعث لذت بردن آنها و در نتیجه بازدیدشان می شود. و این مطلب ممکن است به صورت کتاب یا آزمون و یا عضوی از شبکه های اجتماعی تبدیل شود.

آیا شما با این موضوع موافق هستید ؟ هر نظری که در رابطه با این موضوع و این مطلب دارید را میتوانید برای بیان آن از قسمت نظرهای این خبر استفاده کنید .

منبع

این هفته را به تولید محتوای عالی تخصیص دهید. انتشار هفته ای یک مطلب خوب خیلی بهتر از انتشار چندین مطلب معمولی و یا کپی شدده از بقیه جاهاست… .

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *