به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

ساخت ابزار اشتراک گذاری مطالب برای سایت

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۱۲ دی ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۱

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی یکی از مهمترین بخش های بازاریابی اینترنتی است و وقتی این کار توسط بازدید کننده انجام شود، بازدهی آن دو چندان میگردد. برای اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی، ابزار گوناگونی وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم.

۱. پلاگین های وردپرس

اگر سایتی وردپرسی دارید و میخواهید امکان اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی را برای بازدید کنندگان خود فراهم کنید، استفاده از پلاگین ساده ترین و سریع ترین راه برای افزودن امکان مذکور به سایت است. اگر عبارت social bookmark یا social network را در بخش افزودن افزونه جستجو کنید، چندین و چند افزونه مناسب برای این منظور لیست خواهد شد که میتوانید از آنها در سایت خود بهره بگیرید.

۲. addthis.com

این سایت یکی از معروفترین سایتهای دنیا در این زمینه یعنی ارائه ی ابزار اشتراک گذاری مطالب به شمار می رود. طرز کار ساده و البته امکانات رایگان آن، دو مزیت بزرگش به حساب می آیند. کافیست در این سایت سر و سامان داده شده عضو شوید و کد مربوطه را در هر جایی از سایتتان که دوست دارید، قرار دهید. کاربر وقتی موس را روی آن قرار دهد، لیستی از سایتهایی که میتواند مطلب را در آنها به اشتراک گذارد، نمایان خواهد شد… .

۳. lockerz.com

این سایت مشابه سایت فوق با این تفاوت که هم برای وردپرس پلاگین دارد و هم اینکه برای گرفتن کد دکمه (برای بازتر بودن دست) نیازی به عضویت نیست. کافیست به آدرس http://share.lockerz.com/buttons مراجعه نمایید سپس با اعمال تنظیمات، کد دکمه ی خود را دریافت نموده در سایتتان قرار دهدی.

۴. socialmarker.com

هرچه ادامه میدهیم، کار آسان تر می شود، در این سایت کافیست پس از ورود به صفحه اصلی، از انتهای سایت بخش code for blogs and site کد مربوطه رو کپی کنید و در جای دلخواه در سایتتان قرار دهید. کلیک کنید. کد دکمه ی مورد نظر را ایجاد میکند البته از طریق منوی اصلی سایت میتوانید پلاگین وردپرس این سایت را نیز نصب نموده از آن بهره مند گردید.

سایر سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا، دروپال، نیوک و … نیز پلاگین ها و ماژول های خاص خود را برای این منظور دارند و البته اگر موردی بود که مثلاً سایت با html نوشته شده بود یا اینکه کلاً قصد استفاده در جای دیگری داشتید، میتوانید از کدهای سه سایت معرفی شده ی فوق، بهره بگیرید.

در هر صورت به یاد داشته باشید که تولید محتوای مناسب اولین گام به سمت موفقیت است و در ادامه، استفاده از قدرت شبکه ها و جوامع مجازی به واسطه ی کاربران مشترک سایتتان و این سایتها، در واقع بتون ریزی اصولی برج موفقیتتان خواهد بود… .

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)

مطالب مرتبط

دیدگاهها: ۱

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *