به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

بررسی لینکهای خروجی سایت

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۰۳ دی ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۰

لینکهای خروجی می توانند برای شما دردسر ساز باشند. لینک های ورودی (یعنی لینک های که از سایتهای دیگر به وبسایت شما اشاره میکند) معمولا نمی توانند به نتیجه رتبه شما در نتایج جستجو آسیبی وارد کنند حتی اگر از وبسایت های اسپم باشند. چرا که گوگل به این موضوع آگاه است که شما نمی توانید آنها را کنترل کنید.

اما لینک های خروجی می توانند برای شما دردسرساز باشند، چرا که شما به صورت مستقیم می توانید آن را کنترل کنید. اگر شما به وبسایت مخرب و یا اسپم لینک دهید، گوگل ممکن است یک پرچم قرمز (red flag) بر وبسایت شما قرار دهد و به طور موقت رتبه ی شما در نتایج جستجو را کاهش دهد، تا زمانی که تمام اتفاقات را کامل بررسی کند و از اعتبار سایت مقصد مطمئن شود. به همین دلیل است که لینک ها در نظرات بلاگ به طور پیش فرض برچسب nofollow دارند.

برخی اوقات اگر شما به وبسایتی لینک دهید که آن وبسایت به وبسایت مخرب و یا اسپم دیگری لینک داده باشد ممکن است برای شما مشکل ایجاد کند، پس بهتر است که هنگامی که به دنبال وبسایتی برای لینک دادن هستیم دقیق تر عمل کنیم. یکی از ابزارهایی که به شما در این زمینه کمک می کند Text Link Checker می باشد.

تنها نیاز است که URL مورد نظر را وارد کنید (به عنوان مثال، صفحه اصلی وبسایتی که شما می خواهید لینک های خارجی آن را آنالیز کنید)، و این ابزار شروع به بررسی تمام لینک ها می کند. در نهایت گزارشی همراه با آیکونهای برجسته لینک های خطرناک منتشر میکند.

منبع

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *