به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

چرا در طراحی سایت، سئو یک اهمیت است؟

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش بهینه سازی سایت, بلاگ ۱۰ آذر ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۱

بسیاری از افرادی که در دنیای کسب و کار مشغول به فعالیت هستند از اهمیت سئو بی اطلاع هستند. و در نتیجه این سوال برایشان ایجاد می شود که چرا سئو ضرورت دارد؟ سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو یکی از تاکتیک های بازاریابی آنلاین است که به منظور بهبود رتبه بندی جستجو یک وبسایت در راستای کلمات کلیدی خاص استفاده می شود. با وجود تعداد بسیار زیادی وبسایت بر روی اینترنت، بسیار دشوار است که وبسایت شما در صفحه اول نتایج رتبه بندی جستجو قرار گیرد. و دلیل آن اینست که هزاران نفر بر روی وبسایتهایی در یک راستا و حوزه فعالیت می کنند. در نتیجه رقابت تنگاتنگی برای جذب مشتریان آنلاین وجود دارد. علاوه بر این، بسیاری از افراد وجود دارند که از اینترنت برای خرید و خدمات محلی استفاده می کنند. و هیچ کسب و کاری هرچند کوچک، جرأت آن را ندارد که مشتریان خود را از دست دهد چرا که از دست دادن مشتری به معنای خودکشی تلقی می گردد.

بنابراین سئو چه منافعی برای کسب وکار آنلاین دارد؟ یک شرکت سئو قابل اعتماد به شما کمک خواهد کرد که کسب و کار شما در اینترنت و کار طراحی سایت شما برای کسب و کارتان، مورد توجه مشتریان هدف قرار گیرد. به منظور رسیدن به این هدف، شرکت ها از کلمات کلیدی مناسبی که متناسب با کسب و کار و هدف بازاریابی آنلاین است استفاده می کنند. بدون استفاده از یک بازاریابی آنلاین موثر هیچ وبسایتی نمی تواند مورد توجه مشتریان قرار گیرد و در نتیجه فضای مجازی را از دست خواهد داد. به عنوان مثال اگر شرکتی در انگلستان کفش های زنانه را به فروش می رساند، قطعا بدنبال مشتریانی است که خواستار کفش های زنانه هستند. یک شرکت سئو از کلمات کلیدی مانند مناسبترین قیمت کفش زنانه، بهترین کفش خانمها و یا بهترین طرح کفش برای خانم ها استفاده می کند و این کلمات کلیدی را در وبسایت قرار می دهد. پس از قرار دادن کلمات در سایت، وبسایت این کلمات را به دایرکتری و موتورهای جستجو میفرستد. در نهایت زمانی که افراد کلمات کلیدی مشابه را جستجو کنند احتمال انکه این وبسایت در صفحه اول نتایج ظاهر شود بسیار بالا می باشد و اگر وبسایت در صفحه اول قرار گیرد مخاطبان بیشتری را به خود اختصاص می دهد و در نهایت هدف اصلی کسب و کار که افزایش مخاطبان و مشتریان است تحقق می یابد.

همچنین شرکت های سئو از روش بازاریابی محلی برای کسب رتبه بندی خوب به جای کسب نتایج موثر استفاده می کنند. در بازاریابی جستجوی محلی، کلمات کلیدی جستجوی محلی در بدنه وبسایت استفاده می شوند. در مثال بالا، اگر کسب و کار در انگلستان و به صورت محلی و با هدف قرار دادن مشتریان در لندن استفاده می شد، هدف در راستای مشتریان در لندن برنامه ریزی می گشت. از این رو، شرکت سئو از کلمات کلیدی مانند بهترین کفش ها برای خانم ها در لندن و غیره استفاده می کرد. بنابراین هنگامی که مشتریان محلی کلمات کلیدی مشابه را جستجو می کردند وبسایت در صفحه اول نتایج ظاهر میگشت و مخاطبان و مشتریان به راحتی می توانند از خدمات و محصولات ان استفاده کنند. علاوه بر این شرکت های ارائه دهنده سئو به ترویج طبقه بندی وبسایتها بر اساس موضوعات و خدمات انها مشغولند چرا که هدف مشتریان زودتر تحقق میابد. با توجه به این دلایل است که وجود سئو یک ضرورت در طراحی سایت است و برای موفقیت و زنده ماندن کسب و کار آنلاین باید از آن استفاده کرد.

 منبع

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

دیدگاهها: ۱

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *