به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

آغاز به کار بخش طراحی سایت ارزان WEBRGB

ارسال شده توسط: در بخش : اخبار ۰۱ اسفند ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۰

بعد از تلاشهای شبانه روزی برای راه اندازی این بخش، بلاخره موفق شدیم در تاریخ اول اسفند ۱۳۹۱ بخش ساخت سایت ارزان WEBRGB را راه اندازی نموده و سرویسهای خود را در این بخش نیز در اختیار متقاضیان گرامی قرار دهیم.

بخش مذکور بر استفاده از سایت سازهای رایگان موجود نیز قالبهای پرمیوم انگلیسی طرح ریزی شده است. در این بخش خواهید توانست قالب مورد نظر خود را از میان قالبهای موجود برگزیده سپس نسبت به سفارش سایت با قالب مورد نظر اقدام بفرمایید. البته دوستانی که با وردپرس آشنایی دارند نیز می توانند از این قالبها بهره بگیرند. کافیست در زمان خرید، به جای سفارش سایت، صرفاً قالب را خریداری نمایند و روی سایت خود نصب کنند.

سرویس طراحی سایت ارزان با ۴ ماه پشتیبانی و آموزش ارائه می شود که در آن کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، کنترل پنل اختصاصی قالب و نحوه ی مدیریت سایت آموزش داده می شود همچنین در صورت وجود مشکلی در امر مدیریت سایت، از طریق بخش پشتیبانی مشتریان خواهید توانست مشکل خود را در این ۴ ماه طرح نموده راه جل آن را از ما بخواهید.

سرویس مورد نظر در آدرس http://gallery.webrgb.net در دسترس است. پس از ورود، میتوانید قالبها را بررسی نموده و قالب باب میل خود را انتخاب کنید سپس بسته به میزان آشناییتان با وردپرس، سفارش سایت یا صرفاً قالب را بدهید. سایتها ظرف ۲۴ الی ۴۸ ساعت تحویل داده خواهند شد و قالبها نیز اکثراً بلافاصله پس از تسویه حساب از طریق پنل مشتریان قابل دانلود خواهند بود.

پنل مشتریان WEBRGB نیز در آدرس http://my.webrgb.net در دسترس است.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطالب مرتبط

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *