به شرکت طراحی سایت WEBRGB خوش آمدید.
آماده پاسخگویی هستیم: 4334 451 0936

۷ استراتژی لینک بیلدینگ ثابت شده

ارسال شده توسط: در بخش : آموزش بهینه سازی سایت, آموزش طراحی و مدیریت سایت, بلاگ ۲۹ دی ۱۳۹۱ دیدگاهها: ۱

لینک بیلدینگ و استراتژی های مورد استفاده آن، یکی از مهمترین بخش های فعالیت های مدیریت سایت و مبحث بهینه سازی سایت می باشد. در این پست به ۷ استراتژی دم دستی و ساده و البته ثابت شده ی لینک بیلدینگ اشاره میکنیم:

۱. شبکه ارتباطی خودتان

یکی از ساده ترین استراتژی ها که معمولاً همیشه جواب می دهد، این است که از دوستان، اعضاء خانواده، همکاران و سایر افرادی که با آنها ارتباط دارید بخواید تا در سایتها، بلاگها و پروفایل های خود به شما لینک دهند یا شما را در هر کجا که می توانند معرفی کنند… .

۲. لینک کننده ها را با خبر کنید!

چه کسی قرار است شما را لینک کند؟ افراد و کاربران اینترنت؛ درست است؟ خب باید با تولید محتوای جدید و با کیفیت افراد را به سایت خود بکشید. اگر محتوایی جدید، عاری از غلط های نگارشی و گرامری، مرتب و دارای ارزش واقعی منتشر کنید، مطمئن باشید کاربرانتان می توانند لینک کننده ی این محتوا باشند چه در سایتهای خودشان و چه در سایر سایتها و بلاگها.

۳. با بقیه ارتباط برقرار کنید و معاوضه داشته باشید

هر یک از ما تواناییهایی دارد که دیگری ندارد. میتوان با معاوضه ی این تواناییها دستاوردهای ارزشمندی داشت. مثلاً با راه اندازی سایت یک مؤسسه خیریه میتوان لینکی از آنها گرفت یا با نوشتن یک مطلب در یک بلاگ…. .

۴. به وبمسترها کمک کنید

وبمسترها همگی سایت دارند و این یعنی همگی میتوانند به شما لینک دهند! کافیست به آنها کمک کنید مثلاً ایرادات سایتشان را بگویید، غلطهای املایی آنها را گوشزد کنید، توصیه هایی برای بهبود وضعیت سایت مطرح کنید، مقالات ناقص را تذکر دهید و به تکمیل آن کمک کنید و …. .

۵. لینک ها را جذب کنید!

به جای اینکه لینک بسازید و کلی برای آن زحمت بکشید، با انتشار مطالب جذاب و روز، بقیه را به لینک کردن تشویق کنید. مثلاً اگر اتفاقات مهمی در صنعت شما به وقوع می پیوندد، با پوشش سریع آن، میتوانید بقیه را تشویق کنید تا مطلب شما را لینک کنند.

۶. مجلات آنلاین

میتوانید با کمک به این سایتها، برای خود و سایتتان اعتبار و لینک بدست آورید.

۷. در دایرکتوریهای مقالات بنویسید و یا سایر سایتها

با انتشار محتوای جدید در سایر سایتها و یا دایرکتوری های مقالات میتوانید بک لینکهای ارزشمندی برای سایت خود ایجاد کنید. اگر مقالاتی با کیفیت و جدید بنویسید و آنها را در مثلاً انجمن ها و همچنین دایرکتوریهای مقالات منتشر کنید، میتوانید لینکهایی دائمی و یک طرفه داشته باشید که به دلیل کیفیت مقاله، ارزشی دو چندان می یابند. این لینکها هم بازدید کننده میفرستند و هم در رنک سایت در موتورهای جستجو تأثیر مستقیم دارند.

۷ روش فوق روشهایی اثبات شده برای ساخت لینک به سایت هستند که هر مبتدی و تازه وارد به دنیای کسب و کارهای آنلاین میتواند از آنها بهره بگیرد.

منبع

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

مطالب مرتبط

دیدگاهها: ۱

نظر خود را با سایرین به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *